Preskočiť na obsah
Jazyková škola Prima

Vzdelávanie

Jazyková škola Prima s.r.o.

Ostatné vzdelávanie i. n.

Sídlo
Levice
Od roku
2007
IČO
36 732 028

Jazyková škola Prima

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Lipová 3040/14, 934 01 Levice
Na trhu od
30. januára 2007
IČO
36 732 028
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 85.59)
Ostatné vzdelávanie i. n.

Firma v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
15
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Jazyková škola Prima

Jazyková škola Prima, s.r.o. sídli na adrese Lipová 3040/14, 934 01 Levice. Zapísaná je od 30. januára 2007 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné vzdelávanie i. n.“ (85.59). Predmet činnosti tvorí 15 položiek, napríklad vyučovanie v odbore cudzích jazykov, prekladateľské a tlmočnícke služby v rozsahu voľnej živnosti a maloobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Jazyková škola Prima, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 732 028
DIČ
2022315064
Dátum vzniku
30. januára 2007
Sídlo
Lipová 3040/14, 934 01 Levice
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 19356/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 85.59)
Ostatné vzdelávanie i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Jazyková škola Prima zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 15 položiek.

  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk

  • Prekladateľské a tlmočnícke služby v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti

  • Organizovanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti

  • Organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie kultúrnych podujatí

Zobraziť všetkých 15 položiek predmetu činnosti
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk
  • Prekladateľské a tlmočnícke služby v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • Organizovanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti
  • Organizovanie, usporadúvanie a sprostredkovanie kultúrnych podujatí
  • Poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Spracovanie dát a súvisiace činnosti v rozsahu voľnej živnosti
  • Výroba školských a kancelárskych potrieb
  • Požičiavanie kníh
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: nemecký jazyk
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: španielsky jazyk

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Jazyková škola Prima, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Lipová 3040/14, 934 01 Levice.

Čím sa Jazyková škola Prima, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné vzdelávanie i. n.“ (85.59). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vyučovanie v odbore cudzích jazykov; prekladateľské a tlmočnícke služby v rozsahu voľnej živnosti; maloobchod; veľkoobchod.

Aké je IČO – Jazyková škola Prima, s.r.o.?

IČO je 36 732 028, DIČ 2022315064.

Kedy vznikla Jazyková škola Prima, s.r.o.?

Vznik: 30. januára 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Lipová 3040/14 934 01 Levice

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jazyková škola Prima, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jazykova-skola-prima.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.